Elge

Elge

Kodushooldaja

 

Olen sündinud ja kasvanud Tartumaal, Kastres. Õppisin kutsehariduskeskuses lihatehnoloogiks. Üle kümne aasta töötasin fotopoes filmiilmutajana. Peale laste sündi ja enne Estkeeri töötasin üle 11-ne aasta aiandis. Estkeeri kutsus tööle mind mu hea tuttav, kes siinse tööga ise väga rahul.

 

Isiklik kogemus

Hooldamisega on mul omad kogemused, seda eelkõige omastehooldamisel. Hooldasin oma isa ja seejärel ema. Emale sai saatuslikuks reieluukaela murd, mille järgselt jäi ta voodikeskseks. Samal ajal käisin igapäevaselt tädi juures, kes vajas abi söögi tegemisel ja ahju kütmisel. Pere ja töö kõrvalt omastehooldaja olla nõuab suurt pingutust. Seda nii emotsionaalselt kui ka füüsiliselt. Estkeeris soovin oma kogemuste põhjal olla toeks nii hooldust vajavale eakale kui ka tema lähedastele.

 

Väärtused elus

Hindan tervist ja oma pere. Tähtis on, et inimesed hoiaksid kokku ja oleksid üksteisele toeks. See on kindlasti üks eesmärk, mida oma lastele soovin edasi anda, et nad oskaksid märgata ja hoolida ning väärtustada aega, mis on meile koosolemiseks antud.

 

Vabal ajal

Kõik, mis on seotud maaharimise ja loodusega, on mulle südamelähedane. Kevadest sügiseni naudin aega aias. Armastan käia seenel ja jõhvikaid korjamas. Hästi tuleb välja söögi ja hoidiste tegemine. Eriti õli sees lihapirukad. Lisaks minu perele on mul kodus 50 kana, 2 koera ja 1 kass. Kanadel nimesid pole, kuid koerad on Artur ja Nora ning laste kass Poko.

 

Lisaks emakeelele valdan suhtlustasandil ka vene keelt, pisut ka inglise keelt.

 

Kolleegid iseloomustavad

Elge on tegus Eesti naine, kellel on alati sära silmis ja sõbralik naeratus suul. Ta on leidlik, tähelepanelik, oskab märgata ning ka tegutseda. Ta on hästi suure südamega ja soe inimene.

 

Tagasiside klientidelt

Elget ootavad kliendid ikka ja jälle tagasi. “Ei tea kuna Sind jälle näen? Ootan sind kui sugulast!”

Vaata rohkem lehelt Tagasiside.

Elge

Estkeeri 5-aastapäeva puhul Elge videomeenutus ja kogemus Estkeeris:

error: Content is protected !!