Kadri

Kadri Nöps

Büroojuht

+372 5686 6459

kadri@estkeer.ee

 

Olen lõpetanud hotellinduse, kuid tööle asusin hoopis kontoritarvetemaailma. Seal veetsin ma rohkem kui 13 tööaastat, viimased 5 olin turundusjuht. Olen väga inimeste inimene ja kõige enam naudin tööd koos inimestega, büroojuhi ametikoht annab mulle selleks hea võimaluse. Valisin Estkeeri, sest ettevõtte baasväärtused sarnanevad väga minu omadele. Lisaks tuli südamesse soe tunne, kui vaatasin Estkeeri kodu- ja facebookilehte.

 

Isiklik kogemus

Isiklikus elus olen kokku puutunud vanavanemate- ja vanemate hooldamisega. Lisaks armastan väga tegeleda laste ja loomadega ning olen maast madalast hoidnud oma pisikesi sugulasi.

 

Vabal ajal

Olen abielus ning meie peres kasvab lisaks koerale ka kaks väga toredat last. Oma vaba aja püüan veeta nii palju kui võimalik looduses- tehes pikki jalutuskäike meie perekoera Amiiga.  Kuna olen suur koeraarmastaja, siis hoian hea meelega ka oma tuttavate ja sõprade koeri, seega võib öelda, et ka see on kujunenud üheks minu hobiks. Lemmikud on pikad nädalavahetusehommikud, koos hea söögi ning perega.
Lemmikhobiks on igasuguste teemapidude, õhtusöökide, ürituste jms korraldamine.

 

Keeltest valdan eesti ja inglise keelt.

 

Elus pean oluliseks

Elus olen alati väga oluliseks pidanud oma peret, sõpru ja töökaaslasi. Püüan alati ka kõige pisemaid hetki enda ja lähedaste elus tähistada ning märgata.

Olen natuuri poolest positiivne, abivalmis, avatud, empaatiline ja alati toetava ning sõbraliku suhtumisega. Püüan alati märgata inimestes head. Olen orienteeritud lahendustele, mitte probleemile endale.

 

Elus edasiviiv moto

Naudi alati ka protsessi, mitte ära keskendu lõpptulemusele!
Unista suurelt – unistustel on kombeks täituda!

Kadri Nöps Estkeer koduteenus
error: Content is protected !!