Laura Kruusla

Laura Kruusla

Hoolduskoordinaator (Tartu piirkond)

+372 5981 6732

laura@estkeer.ee

 

Varasemalt töötasin aastaid transpordifirmas, kus hoolitsesin ennekõike sujuva töökorralduse eest. Lisaks oman kogemust klienditeeninduses, tänu millele leian ka keerulistes olukordades alati parima võimaliku lahenduse.

 

Väärtused ja meeskond

Töökoha valikul sai otsustavaks Estkeeri väärtushinnangud, mis ühtivad minu omadega. Olulisel kohal on ka heasoovlik ja toetav meeskond, kellega koos abivajajate jaoks olemas olla. Usun, et märgates ja hoolides saame muuta maailma paremaks.

 

Vabal ajal

Vaba aega eelistan igal aastaajal veeta looduses, reisides ning samuti meeldib tegeleda aiandusega.  Võimalusel haaran mõne raamatu järele või hoopis molberti ja maalin oma tarbeks.

 

Võõrkeeltest valdan inglise keelt, vähesemal määral ka vene ja rootsi keelt.

 

Kolleegid iseloomustavad

Laura on justkui meie psühholoog, ta aitab oma rahuliku ja positiivse loomu ning hea sõnaga maandada kõik pinged ning leida lahenduse. Ta on meie kindel seljatagune. Laura on toetav, mõistev ning suurepärase suhtlemisoskusega.

 

Tagasiside klientidelt

” Hea estkeer’i kollektiiv,

Täname teid südamest enda ja oma vanaema nimel kurval ajal toeks olemast ning kaastundva hoole ja tähelepanu eest. See on olnud suureks abiks.”

Vaata rohkem lehelt Tagasiside.

Laura Kruusla Estkeer koduhooldus

Estkeeri 5-aastapäeva meeleolukas õnnitlusvideo koos kolleeg Triinuga.

error: Content is protected !!