Rafaela

Rafaela

Kodushooldaja/ tegevusjuhendaja

 

Olen erialaselt tegevusjuhendaja ning sotsiaaltöötaja. Pärit olen Põlvamaalt, aga elan Tabiveres. Olen õppinud Tartu Meditsiinikoolis (nüüdse nimetusega Tartu Tervishoiu Kõrgkool) sotsiaalhooldust ja Lääne-Viru Rakenduskõrgkoolis sotsiaaltööd. Praegu õpin juba üle aasta Marya Angeltorium Galaktilise Inimese Suhtlemiskoolis (MA GISK). See on olemuselt eksperimentaalkool, mille peamine eesmärk on suunatud hingelise tulevikuinimese ja ühisperelise toimimismudeli väljatöötamisele ja selle kaudu inimteadvuse tõstmisele. Õppetöö toimub virtuaalses suhtlusruumis, aga selle tulemus väljendub praktilise elu kogemuses, kus vabatahtlik teenimine ja hoolekanne on peamised loomuse arendamise suunad.

 

Enne Estkeer OÜ-s tulekut töötasin 11 aastat hooldekodus ja ligi 10 aastat tegevusjuhendajana AS Hoolekandeteenused erivajadustega täiskasvanud inimestega. Selle suve alguses oli mul võimalus teha paar päeva vabatahtlikku tööd Estkeer OÜ-s hooldustöötajana ning peale seda tehti firma poolt tööpakkumine, mille vastu võtsin, kuna huvitasid uued väljakutsed erialases töös, et võimalikult professionaalselt abistada inimesi.

 

Pean oluliseks toetada ja tähele panna oma poja peret ja kahe väikelapseeas lapselapse kasvamist, inimeste vahelisi häid ja armastavaid suhteid ning hindan rahu ja tasakaalu igapäevases elus ja töös.

Vaba aeg on pühendatud igakülgsele enesearengule, mis kujutab endast MA GISK koolitöö andepõhist suunda ning viibin ka palju looduses ja teen aiatöid. Tegelen ka hobidega, milleks on erinevad spordialad nagu ujumine, jalgrattasõit, suusatamine ja lauatennis.

 

Keeltest lisaks emakeelele räägin suhtlustasandil vene keelt.

 

Kolleegid ütlevad Rafaela kohta järgmist: Ta on väga südamlik ja hakkaja, suure õpihimuga energiapomm. Ta on vigur ja kiire kui siil Sonic. Väga hea südamega, temaga on lõbus ja vaba, lihtne leida ühist keelt.

 

Kliendid ja klientide lähedased hindavad Rafaelat kõrgelt.

“Tänusõnad Rafaelale, kes avastas lamatise alge ning andis koheselt sellest teada.

Pereõde teostas kontrolli ja määras ravi.”

Vaata rohkem lehelt Tagasiside.

Rafaela

2023 aastal saab Estkeer 5-aastaseks. Selle puhul Rafaela videomeenutus ja kogemus Estkeeris: