Sander Sassi

Sander Sassi

Tegevjuht

+372 5376 3911

sander@estkeer.ee

 

Olen üks Estkeer OÜ asutajatest. Minu osaks on ettevõtte juhtimine ja teenuste vajaduse teavitustöö ning reklaamimise kaudu laiapõhjalisest koostööst huvitatud partnerite ja klientide leidmine. Minu senine 20-aastane töökogemus eratervishoiu alal on pakkunud mulle võimalust siduda ärilist toimetulekut sotsiaalse ettevõtlusega. Selles olukorras, kus tuli suuta oma valikutele raskustest hoolimata kindlaks jääda ja paratamatult konkureerida riikliku meditsiiniteenuse osutamisega tuli sügavamalt tunnetada iga üksiku kliendi vajadust ja otsida lahendusi väikese maakonna inimeste võimalikult individuaalseks ja kompaktseks teeninduseks, millega riiklikud tervishoiuasutused ei saanud ega suutnud süsteemi eripära tõttu tegeleda.

 

Isiklik kogemus

Hoolekandega on mul isklik kogemus nii erialatööst kui ka oma liikumispuudega poja hooldamise kaudu. Erivajadusega lapse kasvatamise kogemus ja osalemine erialaühenduste ja nende poolt korraldatud koolitustel-ümarlaudadel-konverentsidel on avardanud mu arusaama erivajadusega inimese abistamisest ning võimaldanud olla kaasatud valdkonna arendamises ja seniste teenuste kaasajastamise töörühmades.

 

Vabal ajal

Vabal ajal meeldib viibida looduses, olen sportliku eluviisiga. Meeleldi käin pere ja koeraga jalutamas. Pere lemmikuks on koer Elli. Minu suurimateks hobideks läbi aegade on olnud fotograafia ja filmindus, seetõttu tuli idee luua Estkeerile juurde oma podcast ‘TerviseTasku’ ja Esteks Meedia.

 

Kolleegid iseloomustavad

Ta on väga hea huumorimeelega, hea suhtleja, sõbralik, toetav, empaatiline, vastutulelik, inspireeriv, innustav, motiveeriv, töökas, sihikindel, aktiivne ja toimekas. Temaga saab rääkida igal teemal ning kui on probleem, siis leiab alati lahenduse!

 

Tagasiside klientidelt

Sander on tihtilugu ka ise teenuseid koordineerimas, siin üks põhjalik tagasiside Estkeeri Facebooki lehe arvustustest:

“Otsustasin jagada oma positiivset kogemust. Minugi ema sattus hiljuti olukorda, kus väga kiiresti oli vaja korraldada kodune hooldus. Tartu sotsiaalosakonnast oli väga palju abi, sealne nõustaja selgitas erievaid võimalusi nii linna poolt kui ka tutvustas koduhooldusteenuse pakkujaid. Kõik teenusepakkujad pidid olema tublid. Proovisin nimekirjas järjest erinevaid teenusepakkujaid ja paar telefonikõnet jäidki vastuseta. Lõpuks õnnestus mul telefoniga esimesena kätte saada Eskeer, ja siiamaani olen rahul, et just nemad esimesena ja ka kohe telefonile vastasid. Selleks hetkeks kui ma ise koju jõudsin, olid ettevõtte juht ja hooldaja juba kohal ja emale oligi just sel konkreetsel hetkel vajalik hooldus tehtud. Veel enne, kui me üldse mingistki lepingust jõudsime rääkida. Super, tänud, ja veelkord tänud! Kodus vajalike abivahendite soovitused, mööbli ümberpaigutamise soovitused, hooldusgraafiku paindlik kokkuleppimine, kõik-kõik oli ja on siiani äärmiselt professionaalne. Kuna meil kellelgi pole eelarve kummist, siis oli tagantjärgi lepingut sõlmides ja esimest arvet tasudes ka hea tõdeda, et hinnatase on kõigil hooldusteenuse pakkujatel praktiliselt sama.”

Vaata rohkem lehelt Tagasiside.

Sander Sassi

Estkeeri 5-aastapäeva õnnitlusvideo.

error: Content is protected !!