Uudne lähenemine koduse hooldusteenuse osutamisel

Uudne lähenemine koduse hooldusteenuse osutamisel

 

Estkeeri klientide ja nende lähedaste poolt saadud tagasiside põhjal arendame ja täiustame pidevalt oma teenuseid. Ühe uudse ja murrangulise lähenemise oleme sisse viinud Estkeeri hooldusteenusele, mis aitab kaasa vanuri või erivajadustega inimeste terviseedendusse ning muudab hooldamise kliendist lähtuvalt teadlikumaks.

Estkeeri meeskonnal on rõõm teatada, et süvendame teenuste osutamisel koostööd perearstidega ning pakume hooldusteenuse raames kliendile TASUTA esmast koduõe tervisekontrolli. Tervisekontroll teostatakse kliendi ja tema lähedase nõusolekul peale hooldusteenuse kinnitust. Tervisekontrolli teostab  Maramaa Kliinik OÜ (tegevusluba nr L05516) koduõde koos Estkeeri hooldajaga.

Tervisekontrolli käigus mõõdetakse vererõhku ja veresuhkrut, vaadatakse üle naha seisukord (lamatised, haavandid, haiguslikud kolded), nõustatakse abivahendite osas, tutvutakse patsiendi raviskeemiga ja vesteldakse enesetundest ning kaebustest. Saadud info koondab koduõde patsiendi terviseportaali andmebaasi ja vajadusel konsulteerib perearstiga ning annab edasi juhised hooldajale ja kliendi lähedasele.

Hooldusteenus koos esmase tervisekontrolliga on kindlasti üks uudsem, põhjalikum ja kliendikesksem lähenemisviis vanuri või erivajadustega inimese hooldusteenuse osutamisel, sest meie jaoks on teenus rohkem kui hooldus.

Kui soovite rohkem infot teenuste kohta või leppida kokku esmast kodukülastust, siis kirjutage meile info@estkeer.ee või helistage +372 5981 6732

Erakorralised väljakutsed +372 5646 3799

Estkeeri uudistega saab olla kursis jälgides meid sotsiaalmeedias Facebookis ja Instagrammis

 

Tugevat tervist soovides

Estkeeri OÜ meeskonderror: Content is protected !!