SleepAngel kodus ja eaka hoolduses

SleepAngel kodus ja eaka hoolduses

SleepAngel kodus ja eaka hoolduses

/4. detsember 2022/

Uni ja voodis veedetud aeg hõlmab väga suure osa meie elust. Olenemata east on une kvaliteet tervisele väga oluline. Lapsel arenemiseks, tööinimesel tegutsemiseks ja eakal tervise säilitamiseks. SleepAngel on toeks kodus ja eaka hoolduses.

Üha enam pööratakse tähelepanu sellele, et elukeskkond oleks tervislik ja allergeenide vaba. SleepAngel’ i antibakteriaalsed ja keskkonnasõbralikud padjad, tekid ja madratsid on kasutusel mitmetes hotellides, hooldekodudes ja haiglates. Neid kasutavad sportlased ning allergikud. Nano-poorse filtriga magamistooted on 100% turvalised, sest nendesse pääseb vaid puhas filtreeritud õhk. Eestis valmistatud unetoodete tuntus kasvab iga hetkega nii kodumaal kui ka üle maailma.

Tuntud ja hinnatud

Oleme tänaseks juba kaks kuud SleepAngel’ i tooteid katsetanud ja messidel teistelegi näidanud. Messidest rääkides, oli SleepAngel’ i bränd vägagi tuttav Tartu Tervishoiu Kõrgkooli karjääripäeval (Vaata päeva videot Estkeeri YouTube kanalil). Seal osalenud meditsiiniasutused olid mitte ainult antud toodetest kuulnud, vaid kasutavad neid oma töös. Eriti kiitis SleepAngel’ i tooteid Põlva Haigla. Sealne töötaja rääkis pikalt, et ostis ka endale padja, kuna tahtis proovida, kas ikka on nii hea, kui räägitakse. “Tõesti uskumatu! Mina, kes olen olnud hädas öise higistamisega ja kõik padjad nagu kuumavad pea all, siis sellega mitte midagi! Isiklikult olen rahul ja julgen teistelegi soovitada!” rääkis ta.

Abiline koduhoolduses

Eaka hooldustoimingute sooritamisel kasutavad Estkeeri kodushooldajad oma töös asendipatju, millega saab lamaja asendit fikseerida. Koduhoolduses tuleb jälgida puhtust. Töötame ju inimestega ja nii nagu haiglad jälgivad, et viirused ja bakterid ei leviks, jälgime seda ka meie. Lisaks sellele, et kasutame ise isikukaitsevahendeid, on vaja hoida kasutatavad abivahendid puhtana. SleepAngel’ i toodete materjal ei lase vedelikel sisse imbuda ning kannatab tugevat desinfitseerimist. Oluline on ka teada, et SleepAngeli tooted on Sotsiaalkindlustusameti poolt hüvitatavate meditsiiniseadmete ja abivahendite nimekirjas. Täpsemalt saate lugeda SIIN.

SleepAngel

Tervislik jõulukingitus

Jõulude eel on meil kõigile väga hea uudis! Kõik, kes kasutavad SleepAngel veebipoes sooduskoodi märksõnaga “estkeer”, saavad ostu 5% soodsamalt. Soodustus kehtib kõikidele toodetele, nii kodu- kui meditsiinitoodetele. Otselink sooduskoodiga sisenemisel on SIIN.

Kui jõuludeks pole oma lähedasele veel kinki leidnud, siis siin on kindlasti üks hea kingiidee. Praktiline kink nii kehale kui vaimule.

 

Ave Kütt

turundusjuht

 error: Content is protected !!