TerviseTasku saates on külas Abivahendikeskus ITAK

Abivahendikeskus ITAK

TerviseTasku saates on külas Abivahendikeskus ITAK

/11. november 2022/

Estkeeri TerviseTasku podcasti kolmandas saates on külas Abivahendikeskus ITAK. Turundusjuht Gerli ja füsioterapeut-abivahendite spetsialist Margit räägivad abivahendite rentimisest, riiklikust soodustusest ja paljust muust.

Abivahendikeskus ITAK on Eestis tegutsenud juba 28 aastat. Nende kauplusi leiab 11-nes linnas. Terve Eesti katab ära e-pood, millega saab kauba tellida pakiautomaati või kulleriga koju. Estkeer on ITAK’iga koostööd teinud oma tegutsemisaja algusest saati. Meil on sarnased põhitõed ja ühine suund – kõigil on õigus abile ja täisväärtuslikule elule! Samuti on oluline ka info kättesaadavus, seega räägimegi teemast, mis puudutab paljusid nii praegu kui ka tulevikus.

Õpime ja töötame koos

Estkeeri koostöökogemus ITAK’ iga on olnud igati meeldiv ja usaldusväärne. Meil on mitmeid suundi millega saame üksteist abistada. Alates töötajate koolitamisest kuni toodete tagasisideni välja. Estkeeri koduhoolduses saame katsetada erinevaid hügieenitooteid ja abivahendeid ning anda tagasisidet. Kas ja kuidas abivahend inimesele sobis või tuleb see hoopis välja vahetada. Samuti oleme hea lüli kaupluse ja kliendi vahel. Kes ise oma abivahenditele järgi minna ei saa, toome need talle koju kätte. Abivahenditest lähemalt saab lugeda kodulehelt ja e-poest.

Etteruttavalt saame öelda, et detsembris on meil tulemas ühine jõulukampaania. Iga Tartu ja Tallinna ITAK’is ostu sooritanud klient saab kaasa Estkeeri teenuste sooduskupongi. Kampaania info ilmub novembri lõpus Estkeeri ja ITAK’i sotsiaalmeedia kontodel. Et uudistega kursis olla, jälgi meid Facebookis ja Instagramis.

Kuulake TerviseTasku saadet Spotify’s või koos videoga Estkeeri YouTube’i kanalil.

 

Ave Kütt

turundusjuht

Estkeer OÜerror: Content is protected !!