Anneli

Anneli

Kodushooldaja/ tegevusjuhendaja

 

Olen sündinud ja kasvanud Tallinnas. Seal omandasin algklasside õpetaja hariduse ja ka töötasin antud erialal. Seejärel tõi pereelu mind Tartumaale, kus esialgu töötasin ligi 20 aastat pangandussektoris.

Ühel hetkel tekkis vajadus ja soov tööelus muudatusi teha. Suundusin õppima Tartu Tervishoiu Kõrgkooli, kus omandasin hooldaja ja hiljem tegevusjuhendaja kutse. Tundsin, et mul on siiras soov inimesi abistada ja seda just tervishoiu valdkonnas. Enne Estkeeri meeskonnaga liitumist töötasin 5 aastat SA Tartu Ülikooli Kliinikumis neonatoloogia ning lastekirurgia osakonnas hooldajana ning 7 aastat erivajadustega inimeste hooldekodus tegevusjuhendajana.

 

Uued väljakutsed Estkeeris

Otsides uusi väljakutseid erialases töös, leidsin Estkeeri, kus mind kõnetasid väärtushinnangud, pakutav inimsõbralik ja paindliku täislahenduse teenuse idee. Lisaks olin kuulnud ja nüüdseks ka kogenud toetava ning kokkuhoidva meeskonna olemasolu, mis on minu jaoks samuti väga oluline.

 

Isiklik kogemus

Olen lapsest saati olnud lähedane oma kurdi lähisugulasega. See kokkupuude on mind palju õpetanud ja sealt on ilmselt pärit ka minu empaatiavõime. Ühtlasi nägin 10 aastat, kuidas minu ema hooldas Parkinsoni tõve põdevat isa, olles ka ise neile sealjuures jõudumööda abiks. Soovisime, et isa saaks elada kodus ja me saime oma jõududega tema hooldamisega hakkama. Aga kõigil ei ole seda võimalust, ning just sellisel puhul tuleb abiks Estkeer.

 

Väärtused elus

Elus pean oluliseks kodutunnet ja lähedaste toetust. See annab vajaliku turvatunde, mis omakorda aitab hoida nii vaimset kui füüsilist tervist. Suhtlemise juures on minu jaoks oluline viisakus, teistega arvestamine ja alati killuke huumorit. Proovin igast olukorrast leida midagi positiivset.

 

Vabal ajal

Mulle meeldib kodus aiatöid teha, fotokaameraga looduses seigelda ja televiisorist krimi- või meditsiiniteemalisi sarju vaadata. Igapäevaselt saab tehtud lühem või pikem jalutuskäik meie perekoer Johnnyga.

 

Peale emakeele saan suhtlustasandil hakkama vene keelega. Lisaks oskan kasutada sõrmendamist.

 

Elus edasiviiv moto

Rasketel hetkedel tuletan ikka ja jälle meelde, et päike armastab meid ka pilvede tagant.

Anneli Estkeer koduhooldus
error: Content is protected !!