Artiklid

Estkeer OÜ hooldusteenustest ilmunud artiklid

Loe ka meie BLOGI

13. juuli 2022, Postimees

 

👉 Kogemuslugu: Miks valisime hooldekodu asemel koduhoolduse? (postimees.ee)

 

“…Hooldekodu pole aga mehe jaoks ei esimene ega teine valik. “Koduhooldus on esimene ja pigem mitte hooldusteenuse vaates, vaid ka taastusravi mõttes,” seletab ta. “Erateenuse puhul on lootust, et patsient saab rohkem tähelepanu ja hoolt ning tunneb enam motivatsiooni tagasi jalgadele saada.” Koduhoolduse teenus on Mareki hinnangul….”

hooldekodu asemel koduhooldus

13. juuli 2022, Postimees

 

👉 Mis sundis üht isa looma koduseid hooldusteenuseid osutava ettevõtte?

 

“…Tunnike tööd, siis sõit lasteaeda-kooli, tunnike tööd, sõit kõnnirobotitrenni – nii kirjeldab mees aega, mil kandis Remi Gregori eest ise ööpäev läbi hoolt ja jagas end tema ning töökoha vahel. Jooks mööda teenuseosutajaid oli ajakulukas ja keeruline….”

06. juuni 2022, Ajakiri Sotsiaaltöö

 

👉 Koduhooldus – lahendus riigile, elanikule ja tööturule | Tervise Arengu Instituut (tai.ee)

 

“… Estkeeri eesmärk on lahendada omastehooldaja igapäevaelumured hügieenitoimingutest transpordini. Piltlikult öeldes võtame üle kõik hooldatavaga seotud argikohustused, et lähedane saaks teha oma tööd takistuste või pausideta, puhata ja akusid laadida. Argimurede vähendamine maandab nii üksikisiku kui ka perekonna pingeid. See annab omastehooldajale võimaluse naasta tööellu ja käia isegi puhkusel. Erivajadustega lastele osutatav teenus vähendab nende sõltuvust vanematest ja aitab kaasa iseseisvumisele, harjutades täiskasvanueas vajalikke teenuseid ise tellima ja kasutama….”

 

Kasutatud foto allikas: Ajakiri Sotsiaaltöö Facebooki leht

sotsiaaltöö estkeer

24. märts 2020, Postimees

 

👉 Kes praegu sinu lähedase eest hoolitseb? – Estkeer OÜ

 

“…Mitmeaastase kogemusega ettevõte Estkeer on võtnud oma südameasjaks abistada neid, kes seda enim vajavad. Abi ei vaja vaid voodihaiged eakad sugulased, aga ka need, kes on väga krapsakad.

Peamiselt vajavad Estkeeri eakad kliendid abi hügieenitoimingutel, toidu toomise ja tegemise või kergema koristamisega. Muidugi on oluline osa abiliste tööst ka vestlemine ja suhtlus. “Kuna meie kliendid on nii isetoimetavad kui ka voodihaiged, siis on hooldustegevused ka erinevad….”

estkeer hooldustöötaja

13. märts 2019, Postimees

 

👉 Estkeer – hoolekande terviklahendus

 

“…Sander Sassi selgitab, et koduhoolduse maksumus sõltub konkreetse kliendi vajadustest. Ta lisab, et sageli ei oska klient hooldusteenuse mahtu hinnata ning ei tule ise paljude võimalike lahenduste peale ning just seetõttu räägitakse koostööd alustades läbi konkreetsed vajadused ning pannakse paika eelarve. Estkeeri eesmärk on olla paindlik ning tagada see, et kliendil on igal hetkel võimalik hooldusteenuste mahtu suurendada või vähendada.

Hooldekodu koha maksumus seevastu on kindel ja seda pole võimalik muuta….”

Estkeer OÜ eaka hooldus