Meist

Meie tegu…

Estkeer OÜ on aastal 2018 loodud eraettevõte, mille loomise ajendiks sai ettevõtte asutaja isiklik kogemus aastatepikkusest lapse ja eaka hooldamisest ning tegevusest eraettevõtjana tervishoiu erinevates valdkondades.

 

Estkeer OÜ eesmärk on olla professionaalseks abiks ja toeks erinevates küsimustes, mis puudutab omaste hooldamist, sealhulgas vajadusel kliendi esindamist ja ametkondlikku asjaajamist.

 

Estkeer OÜ on keskendunud omaste hooldamise terviklahenduste leidmisele, korraldamisele ja osutamisele kõrgel professionaalsel tasemel, alustades kliendi vajaduste kaardistamisest ja psühholoogilisest nõustamisest kuni kodukohanduse korraldamise ja meditsiiniteenuse osutamiseni.

 

Meie sihtgruppi kuuluvad nii lapsed kui täisealised, nii erivajadusega kui ajutise hooldusvajadusega inimesed.

…ja meie nägu

Sander Sassi

Sander Sassi

Tegevjuht

Lisaks isiklikele kogemustele olen tervishoiusüsteemiga seotud aastast 1992, mil sai asutatud Maramaa Kliinik OÜ.

Ave Kütt Estkeer koduhooldus

Ave Kütt

Turundusjuht

See on valdkond, kuhu rõõmuga oma mõttetööd ja energiat panustan. Estkeer on pakkunud mulle seda võimalust asutuse algusest kuni TerviseTasku podcasti ja 2024 valminud omastehoolduse kaartideni.

Kadri Nöps Estkeer koduteenus

Kadri Nöps

Büroojuht

Armastan tööd inimestega ja inimestele. Olen natuuri poolest positiivne, abivalmis, avatud, empaatiline ja alati toetava ning sõbraliku suhtumisega. Püüan alati märgata inimestes head.

Laura Kruusla Estkeer koduhooldus

Laura Kruusla

Hoolduskoordinaator /Tartu

Positiivne ja abivalmis suhtlemine on inimestega töö puhul kõige alus. Olen aastaid koordineerinud tööd klientidega. Vabal ajal armastan maalimist.

Mirjam

Mirjam

Hoolduskoordinaator /Tallinn

Hooldusvaldkonnaga on mul side ja kogemus eelkõige eaka pereliikme hooldamisel, tänu millele oskan mõista lähedaste muret ja pakkuda erinevaid lahendusi. Vaba aega meeldib veeta koos pere ja sõpradega.

Katri Udso Estkeer

Katri Udso

Kogukonnapõhise hooldusteenuse projektijuht

Mulle meeldib sotsiaalvaldkond ja suhtlemine. Estkeeris leidsin võimaluse panustada koduteenuste arengusse üle Eesti ja ühtlasi olla ka TerviseTasku podcasti saatejuht.

Signe

Signe

Kodushooldaja/ tugiisik

Kogemused hooldustöötajana on aastast 2004. Olen Estkeeri meeskonna liige selle asutamise algusest ehk aastast 2018.

Elge

Elge

Kodushooldaja

Olen sündinud ja kasvanud maal, armastan maaelu koos kõige sinna kuuluvaga. Tean enda kogemusest mida tähendab kellegi hooldamine. Olin omastehooldaja nii oma isale, emale kui ka tädile.

Anneli Estkeer koduhooldus

Anneli

Kodushooldaja/ tugiisik

Olen rahulik ja hea empaatiavõimega ning see aitab luua hea kontakti inimestega. Mulle meeldib inimesi aidata ning nende päevadesse rõõmu tuua.

Veele Estkeer koduhooldus

Veele

Kodushooldaja/ tegevusjuhendaja

Minu tööelu on aastaid tihedalt seotud olnud sotsiaaltööga ja tunnen, et see valdkond on minule õige. Pean elus oluliseks inimeste abistamist ja toetamist.

Rafaela

Rafaela

Kodushooldaja/ tegevusjuhendaja

Sotsiaalvaldkonnas oman töökogemust üle 20 aasta. Olen erialaselt tegevusjuhendaja ning sotsiaaltöötaja. Olen positiivse ellusuhtumisega.

Magdalena

Magdalena

Kodushooldaja/ tegevusjuhendaja

Eelnevalt kogemus noorsootöötajana ja vabatahtlikuna erivajadustega inimeste toetamise ning aitamisega. Olen kogemusnõustaja leinaga toimetulekul. 2023 omandasin Tartu Tervishoiu Kõrgkoolis tegevusjuhendaja kutse.

Hypatia

Hypatia

Kodushooldaja/ tugiisik

Olen omandanud teadmised ja oskused eesti pärimusmeditsiini erialal, mille üheks väljundiks on ka vana-eesti massaaž, mida on võimalik ka hooldutööga siduda.

Jaanika

Jaanika

Kodushooldaja

Lisaks põhitööle olen joogaõpetaja, kogemusnõustaja ning hetkel õpin sotsiaaltööd ja rehabilitatsiooni korraldust Tartu Ülikooli Pärnu kolledžis.

Killu-Ly Estkeer koduhooldus

Killu-Ly

Hooleandja

Mulle on olnud alati hingelähedane töö inimestega. Olen empaatiline ning mulle teeb suurt rõõmu, kui saan kellegi elu paremaks või kergemaks teha. Mulle meeldib töö hooleandjana.

Jennifer Estkeer koduhooldus

Jennifer

Hooleandja

Töö hooleandjana annab mulle võimaluse alustada tutuvuda hoodustööga.

estkeer logo

Inna

Kodushooldaja/ lapsehoidja

Minu varasem töökogemus on põhiliselt lapsehoidjana. Saavutan kiiresti hea kontakti ka venemaealistega. Leian, et kodune keskkond on toetav igale vanusele ja just seetõttu meeldib mulle inimesi abistada just neile turvalises, koduses keskkonnas.

estkeer logo

Alla

Kodushooldaja

Juba lapsest saati on mulle meeldinud teisi aidata ja seepärast olen pühendunud ka hooldusvaldkonnale. Mul on hea meel, et leidsin enda jaoks koduhoolduse, mis annab mulle võimaluse teha tööd, millel näen Eestis suurt tulevikku, mis annab inimestele valikuvõimalusi juurde.

estkeer logo

Jelena

Kodushooldaja

Olen loomult rõõmsameelne ja positiivse ellusuhtumisega. Mulle meeldib inimestega töö ja see, et saan ka nende päevi helgemaks muuta.

estkeer logo

Eva

Kodushooldaja/ füsioterapeut

Olen 10 aastat töötanud füsioterapeudina Parntsusmaal. Hetkel täiendan enda teadmisi massaaži valdkonnas. Mulle meeldib töö inimestega ning nende abistamine. Koduhoolduses saan ühildada hooldustöö oma õpitud erialaga.

Kaija

Kaija (puhkusel)

Kodushooldaja/ tugiisik

Teiste inimeste abistamine on minu töö eesmärk ja missioon, et neil oleks võimalus kauem ning inimväärselt oma kodus elada.

error: Content is protected !!