Meist

Meie tegu…

Estkeer OÜ on aastal 2018 loodud eraettevõte, mille loomise ajendiks sai ettevõtte asutaja isiklik kogemus aastatepikkusest lapse ja eaka hooldamisest ning tegevusest eraettevõtjana tervishoiu erinevates valdkondades.

 

Estkeer OÜ eesmärk on olla professionaalseks abiks ja toeks erinevates küsimustes, mis puudutab omaste hooldamist, sealhulgas vajadusel kliendi esindamist ja ametkondlikku asjaajamist.

 

Estkeer OÜ on keskendunud omaste hooldamise terviklahenduste leidmisele, korraldamisele ja osutamisele kõrgel professionaalsel tasemel, alustades kliendi vajaduste kaardistamisest ja psühholoogilisest nõustamisest kuni kodukohanduse korraldamise ja meditsiiniteenuse osutamiseni.

 

Meie sihtgruppi kuuluvad nii lapsed kui täisealised, nii erivajadusega kui ajutise hooldusvajadusega inimesed.

…ja meie nägu

Sander

Sander Sassi

Tegevjuht

Lisaks isiklikele kogemustele olen tervishoiusüsteemiga seotud aastast 1992, mil sai asutatud Maramaa Kliinik OÜ.

Estkeer Triin

Triin Lomp

Klienditeenuste juht

Minu tööelu üheks läbivaks jooneks on olnud klienditeenindus ja klientidega suhtlemine. Olen läbinud raamatupidamise ja sekretäri-juhiabi kursuse koos personalitööga.

Ave

Ave Kütt

Turundusjuht

Olen tööalaselt juba üle kümne aasta tugevalt seotud nii tervishoiu- kui ka sotsiaalsüsteemiga.

Estkeer Laura

Laura Kruusla

Hoolduskoordinaator /Tartu

Positiivne ja abivalmis suhtlemine on inimestega töö puhul kõige alus. Olen aastaid koordineerinud tööd klientidega. Vabal ajal armastan maalimist.

Mirjam Estkeer Tallinn

Mirjam

Hoolduskoordinaator /Tallinn

Hooldusvaldkonnaga on mul side ja kogemus eelkõige eaka pereliikme hooldamisel, tänu millele oskan mõista lähedaste muret ja pakkuda erinevaid lahendusi. Vaba aega meeldib veeta koos pere ja sõpradega.

Estkeer Hypatia

Hypatia

Hoolduskoordinaator /Tallinn

Õpin Alar Krautmani Terviseakadeemias, kus omandan eesti pärimusmeditsiini eriala, mille üheks väljundiks on ka vana-eesti massaaž. Naudin ka seeläbi võimalust inimesi aidata.

Signe

Signe

Kodushooldaja/ tugiisik

Kogemused hooldustöötajana on aastast 2004. Olen kahel aastal tunnustatud kui oma osakonna aasta parim põetaja.

Riina

Riina

Kodushooldaja/ tugiisik

Olen varasemalt kokku puutunud eakate hooldamisega ja tean, kui palju aega, energiat ja pühendumist see nõuab.

Kaija

Kaija

Kodushooldaja/ tugiisik

Teiste inimeste abistamine on minu töö eesmärk ja missioon, et neil oleks võimalus kauem ning inimväärselt oma kodus elada.

Estkeer Magdalena

Magdalena

Kodushooldaja/ tugiisik

Eelnevalt kogemus noorsootöötajana ja vabatahtlikuna erivajadustega inimeste toetamise ning aitamisega. Olen kogemusnõustaja leinaga toimetulekul. Õpin Tartu Tervishoiu Kõrgkoolis tegevusjuhendajaks.

Estkeer Rafaela

Rafaela

Kodushooldaja/ tegevusjuhendaja

Sotsiaalvaldkonnas oman töökogemust üle 20 aasta. Olen erialaselt tegevusjuhendaja ning sotsiaaltöötaja. Vaba aeg on pühendatud igakülgsele enesearengule, mis kujutab endast MA GISK koolitöö andepõhist suunda ning viibin ka palju looduses.

Annaliisa

Annaliisa

Kodushooldaja/ tugiisik

Olen rõõmsameelne ja positiivse ellusuhtumisega. Hetkel õpin Tallinna Tehnikaülikooli Teenusmajandus instituudis sotsiaaltöö eriala. Hobideks on jalgrattasõit, orienteerumine, loodus ja matkamine.

Estkeer Annika

Annika

Kodushooldaja

Mulle meeldib tegutseda inimestele ja inimestega. Armastan oma põhitööd koerajuhina Tartu Vanglas ning boonusena toidab hinge Estkeeris töö inimestega.

Estkeer Jaanika

Jaanika

Kodushooldaja

Lisaks põhitööle olen joogaõpetaja, kogemusnõustaja ning praegu
õpin sotsiaaltööd ja rehabilitatsioonikorraldust Tartu Ülikooli Pärnu kolledžis. Olen hooliv,
empaatiline ning oskan näha ilu ja positiivsust väikestes asjades.

Estkeer Elge

Elge

Kodushooldaja

Olen sündinud ja kasvanud maal, armastan maaelu koos kõige sinna kuuluvaga. Tean enda kogemusest mida tähendab kellegi hooldamine. Olin omastehooldaja nii oma isale, emale kui ka tädile.

Estkeer Marija

Marija

Kodushooldaja/ Tallinn

Olen sündinud Lätis. Peale Liepaja keskkooli lõpetamist õppisin 2007-2009 meditsiinikolledžis õe erialal. Eestisse tulin elama 2010. aastal ja 2018 asusin tööle Lääne-Tallinna Keskkhaigla intensiivravi osakonnas.

estkeer logo

Jaanika

Koduõde

Oma teadmiste ja oskustega hoian koduste eakate tervist, nõustan lähedasi ning teen koostööd pere- ja raviarstidega.