Meist

Meie tegu…

Estkeer OÜ on aastal 2018 loodud eraettevõte, mille loomise ajendiks sai ettevõtte asutaja isiklik kogemus aastatepikkusest lapse ja eaka hooldamisest ning tegevusest eraettevõtjana tervishoiu erinevates valdkondades.

 

Estkeer OÜ eesmärk on olla professionaalseks abiks ja toeks erinevates küsimustes, mis puudutab omaste hooldamist, sealhulgas vajadusel kliendi esindamist ja ametkondlikku asjaajamist.

 

Estkeer OÜ on keskendunud omaste hooldamise terviklahenduste leidmisele, korraldamisele ja osutamisele kõrgel professionaalsel tasemel, alustades kliendi vajaduste kaardistamisest ja psühholoogilisest nõustamisest kuni kodukohanduse korraldamise ja meditsiiniteenuse osutamiseni.

 

Meie sihtgruppi kuuluvad nii lapsed kui täisealised, nii erivajadusega kui ajutise hooldusvajadusega inimesed.

…ja meie nägu

Sander Sassi

Sander Sassi

Tegevjuht

Lisaks isiklikele kogemustele olen tervishoiusüsteemiga seotud aastast 1992, mil sai asutatud Maramaa Kliinik OÜ.

Triin Lomp

Triin Lomp

Klienditeenuste juht

Minu tööelu üheks läbivaks jooneks on olnud klienditeenindus ja klientidega suhtlemine. Olen läbinud raamatupidamise ja sekretäri-juhiabi kursuse koos personalitööga.

Ave Kütt

Ave Kütt

Turundusjuht

Olen tööalaselt juba üle kümne aasta tugevalt seotud nii tervishoiu- kui ka sotsiaalsüsteemiga.

Laura Kruusla

Laura Kruusla

Hoolduskoordinaator /Tartu

Positiivne ja abivalmis suhtlemine on inimestega töö puhul kõige alus. Olen aastaid koordineerinud tööd klientidega. Vabal ajal armastan maalimist.

Mirjam

Mirjam

Hoolduskoordinaator /Tallinn

Hooldusvaldkonnaga on mul side ja kogemus eelkõige eaka pereliikme hooldamisel, tänu millele oskan mõista lähedaste muret ja pakkuda erinevaid lahendusi. Vaba aega meeldib veeta koos pere ja sõpradega.

Hypatia

Hypatia

Hoolduskoordinaator /Tallinn

Õpin Alar Krautmani Terviseakadeemias, kus omandan eesti pärimusmeditsiini eriala, mille üheks väljundiks on ka vana-eesti massaaž. Naudin ka seeläbi võimalust inimesi aidata.

Signe

Signe

Kodushooldaja/ tugiisik

Kogemused hooldustöötajana on aastast 2004. Estkeeris olen aastast 2018 ehk selle asutamise algusest saati.

Rafaela

Rafaela

Kodushooldaja/ tegevusjuhendaja

Sotsiaalvaldkonnas oman töökogemust üle 20 aasta. Olen erialaselt tegevusjuhendaja ning sotsiaaltöötaja. Vaba aeg on pühendatud igakülgsele enesearengule, mis kujutab endast MA GISK koolitöö andepõhist suunda ning viibin ka palju looduses.

Magdalena

Magdalena

Kodushooldaja/ tugiisik

Eelnevalt kogemus noorsootöötajana ja vabatahtlikuna erivajadustega inimeste toetamise ning aitamisega. Olen kogemusnõustaja leinaga toimetulekul. Õpin Tartu Tervishoiu Kõrgkoolis tegevusjuhendajaks.

Annika

Annika

Kodushooldaja

Mulle meeldib tegutseda inimestele ja inimestega. Armastan oma põhitööd koerajuhina Tartu Vanglas ning boonusena toidab hinge Estkeeris töö inimestega.

Elge

Elge

Kodushooldaja

Olen sündinud ja kasvanud maal, armastan maaelu koos kõige sinna kuuluvaga. Tean enda kogemusest mida tähendab kellegi hooldamine. Olin omastehooldaja nii oma isale, emale kui ka tädile.

Jaanika

Jaanika

Kodushooldaja

Lisaks põhitööle olen joogaõpetaja, kogemusnõustaja ning praegu
õpin sotsiaaltööd ja rehabilitatsioonikorraldust Tartu Ülikooli Pärnu kolledžis. Olen hooliv,
empaatiline ning oskan näha ilu ja positiivsust väikestes asjades.

Kaija

Kaija (puhkusel)

Kodushooldaja/ tugiisik

Teiste inimeste abistamine on minu töö eesmärk ja missioon, et neil oleks võimalus kauem ning inimväärselt oma kodus elada.

estkeer logo

Katri

Kodushooldaja/ tugiisik

Leian hõlpsasti ühise keele nii laste kui ka eakatega. Teiste aitamine ja abistamine on lapsest saati olnud mulle südamelähedane.

estkeer logo

Kadi

Kodushooldaja/ tugiisik

Õpin Tartu Tervishoiu Kõrgkoolis õe erialal. Estkeeri koduhoolduse juurde jõudsin tänu praktikakohale ja kogemus oli niivõrd tore, et rõõmuga aitan eakaid edasi.