Kaija

Kaija (puhkusel)

Kodushooldaja/ tugiisik

 

Olen varasemalt töötanud lasteaias ja toitlustuses. Tee koduhooldusesse leidsin Rootsis, kus töötasin 2 aastat. Selle töö puhul meeldib mulle, et saan ise oma päevi planeerida ja erinevad toiminguid ühtseks tervikuks muuta.

 

Põhjus, miks soovin inimesi aidata on selles, et minu enda vanaema viidi hooldushaiglasse, kus nägin kuidas eakad oma päevi veetsid ja tuhmusid ning mis vajadused neil katmata olid. Lisaks on valdkond mulle südamelähedane ka seetõttu, et minu peres on kasvamas kroonilise haigusega laps, kes vajab kõrgendatud tähelepanu ja tervise jälgimist.

 

Vabal ajal tunnen suurt rõõmu loodusest. Eriti armastan veekogusid, mistõttu käin tihti ka kalastamas.

 

Lisaks eesi keelele valdan ka rootsi ja inglise keelt.

 

Kolleegid ütlevad Kaija kohta järgmist:  Ta on väga särav ja rõõmsameelne. Suur looma- ja loodusesõber, kes oskab ka aias teadlikult toimetada. Ta on ka köögis osas ja tema kringel viib lausa keele alla. Empaatiavõimeline, sõbralik ja lahke. Eaka hoolduse praktika raames on teda tunnustanud hea juhendajana ka õe õppekava tudengid.

 

Klientide lähedaste tagasiside:

“Jõudsime eile koju ja kõik oli korras ning puhas ja vanaema koos kassidega tundusid rahul. Vanaema kiitis hooldajaid, et temaga lisaks veel vesteldi ja lauamänge mängiti. Jäime kõik teenusega rahule.”

Vaata rohkem lehelt Tagasiside.

Kaija
error: Content is protected !!