Annika

Annika

Kodushooldaja

 

Peale 6 aastat, mil olin kodume oma autistist poja kasvatamisega, leidsin, et vajan elumuutust ja silma jäi MTÜ Händikäpp töökuulutus ning sealt sai alguse ca 10 aastat kestnud töö- ja sõprussuhe. Minu põhitöö hetkel on olla koerajuht Tartu Vanglas.

 

Suhtun elusse positiivselt ja huumoriga. Minu enda motode hulka kuuluvad:
Alati on parem naerda kui nutta! Mittemidagitegemisele eelista tegemist! Loomult olen empaatiline ja kaastundlik. Mulle meeldib tegutseda inimestele ja inimestega ja seetõttu liitusin ka Estkeeri meeskonnaga, sest olgem ausad- see on töö, mis toidab hinge.

 

Armastan loomi ja oma tööd koerajuhina ning praegu on mul lisaks teenistuskoer Ronjale ka kaks kassi, kellest esimene, Liisu, tuli varjupaigast ja teise, Krissu, päästsin maantee äärest.

 

Peale pikemaaegset kodust elu leidsin endale uusi huvialasid- laulukoor, fotograafia, sulgpallitrennid, koerasport- kõik vahelduva eduga jätkumas tänaseni.  Oskustelt ei ole miski inimlik mulle võõras – kokkan, koon, heegeldan, õmblen, saen ja keevitan.

 

Keeltest valdan väga hästi eesti ja vene keelt, pisut ka inglise keelt.

 

Kolleegid ütlevad Annika kohta järgmist: Ta on naerusuine, mitmekülgne, empaatiline, positiivse suhtumisega, väga tegus ja toimekas. Annikal on vahva huumorisoon, sellisega teist inimest ei ole. Ta võtab olukordi just nii nagu need on ja jääb igas olukorras rahulikuks

 

Tagasiside kliendi lähedaselt:

“Soovin Teid kõiki tänada professionaalse ja südamliku abi eest minu ema hooldamisel! Tegemist on keerulise patsiendiga, kuid teie töötajad oskasid kõiki olukordi lahendada, said temaga tehtud antud aja sees rohkemgi toiminguid kui hädavajalikud, lisaks suutsid parandada tema meeleolu ning anda kindlusetunnet minulegi. Soovin Teile kõike head ja jõudu- jaksu edaspidiseks!”

Vaata rohkem lehelt Tagasiside.

Annika
error: Content is protected !!