Maalehe Eakate Festival 2022

Maalehe Eakate Festival

Maalehe Eakate Festival 2022

/08. juuni 2022/

Meil on hea meel teada anda, et Estkeer osaleb eakatele suunatud tasuta suurüritusel – Maalehe Eakate Festival, mis toimub 16. juunil Tartus Eesti Rahva Muuseumis. Külastajatel on suurepärane võimalus leida ühe päevaga ja ühest kohast infot enda jaoks vajalike toodete ja teenuste kohta, saada osa meelelahutuslikust programmist, kohata tuttavaid ning võita põnevaid auhindu.

Külastajatele tasuta festival pakub põnevat tegevust kogu päeva jooksul: oodata on nii harivat kui ka meelelahutuslikku programmi Maalehe ja Eesti Päevalehe lavadel ning õpitubasid ja vestlusringe. Oma toodangut ja teenuseid tutvustavad üle 40 ettevõtte, kellest mitmed on festivali külastajatele välja pannud suuremad ja väiksemad auhinnad.

Päeva juhib armastatud laulja ja näitleja Andres Dvinjaninov ning esinejate hulgas astub üles ka kahekordse parima meesartisti Kuldse Plaadiga pärjatud Toomas Anni. Kogu päeva on avatud ERM-i restoran Pööripäev, mis pakub festivali külastajatele erimenüüd.

Pensionäripõli võib olla vägagi lõbus ja seltskondlik, kui endale põnevat tegevust leida. On olemas erinevad huvirühmad alustades laulmisest-tantsimisest ja lõpetades keele- või maalimisringiga.
Kõige tähtsam on selle juures koos veedetud aeg ja et saaks kellegagi rõõmu ning muret jagada. Just Maalehe Eakate Festivalilt saab häid mõtteid, mida põnevat ette võtta.

Maalehe Eakate Festivali info ja programm täieneb kodulehel: www.maaleht.ee/eakad

 

Kohtumiseni Maalehe Eakate Festivalil

Estkeer OÜerror: Content is protected !!