Sinilillerännak-rohkem kui heategevus

Sinilillerännak Ukraina toetuseks

Sinilillerännak-rohkem kui heategevus

 

Estkeeri meeskond võtab ka see aasta osa Anname au! heategevuslikust üleskutsest, milleks on Sinilillerännak, eesmärgiga olla toeks Ukraina rahvale nende raskel ajal. Sinilillerännak on teekond Tallinnast Kiievisse, mille 1805 km tuleb aprillikuu jooksul kokku koguda. Kuna koostöös peitub jõud, siis ühte vankrit veavad edasi tiimiliikmed, kes isekeskis liikumiskilomeetreid koguvad. Kilomeetrid kogutakse kõndides, joostes, rattaga sõites, ujudes, ratastooliga või mõnel muul viisil inimjõul liikudes ja need kantakse Sinilillerännaku kaardile, mida saab interaktiivselt jälgida ning oma tiimile kaasa elada.

Rohkem kui heategevus

Enamasti ei mõtle me selliste asjade puhul varjatud plussidele, kuid kui süveneda, siis omavad heategevuslikud üleskutsed kordades rohkem väärtust just osalejatele ja meeskondadele endale. Sinilillerännaku ja enda meeskonna näitel saame mõned plussid välja tuua, mis võiks abiks olla ka teistele kollektiividele meeskonnavaimu tugevdamisel.

Esimene ja kõige tähtsam on see, et ühised ettevõtmised tugevdavad kollektiivis omavahelisi sidemeid. Seeläbi õpivad kolleegid üksteist paremini tundma ja aitab uutel liikmetel lihtsamini sisse sulanduda. Näiteks meie meeskonnaliikmete töö on enamusjaolt iseseisev ja liikuv, kuna osutame teenuseid kliendi kodus või vastavalt vajadusele väljaspool kodu. Seega ühistegevused kollektiiviga, olgu siis füüsiliselt kohtudes või online, on meie ühtse ja positiivse sisekliima hoidmiseks ülimalt olulised.

Teiseks motiveerime iseennast ja teisi rohkem liikuma. Eakate või erivajadustega inimestega töö puhul on see väga tähtsal kohal, kuna koroonaaja mõjutused on suunanud inimesed oma vaba aega sisustama enamasti ekraani taha, siis üks meie töö eesmärkidest on nad, kes saavad liikuda, taas õue ja liikuma saada.

Kolmandaks kujundame väärtushinnangud ja sellega innustame ka teisi. Kui grupis on passiivseid liikmeid, siis mingi aja jooksul nad tulevad melust ja  inertsist kaasa. See kõik on kui ahelreaktsioon ning head teha on ju nakkav!

Meie järgmine ühistegevus on XX Supilinna päevad Tartus, millest võtame osa koos oma klientidega. Kellel huvi, siis päevad algavad juba täna, 18.04.2022 ja ajakava on siin: Festival — Supilinna linnaosa ja Supilinna Selts

Aitäh Teile lugemast ja kaasamõtlemast ning ühtlasi anname teada, et oleme aktiivsed ka sotsiaalmeedias – Facebookis Estkeer OÜ või Instagrammis @estkeer

Sinilillerännaku uudiseid saad jälgida, kui liitud Sinilillerännaku FB grupiga: https://www.facebook.com/groups/sinilillerannak

 

Tugevat tervist soovides

Estkeeri meeskonderror: Content is protected !!