Uus! Estkeer OÜ osutab 2019 aastast alates väljakutseteenust

Estkeer väljakutseteenus

Uus! Estkeer OÜ osutab 2019 aastast alates väljakutseteenust

 

Kellel meist poleks ette tulnud ootamatuid olukordi täiesti ebasobival ajal, mil puudub ka keegi, kes aidata saaks?  Näiteks on vaja korraks ära käia, kuid pole kedagi, kes tuleks järelvalvet vajava lähedase juurde. Või peale operatsiooni on vaja haava siduda, kuid on nädalavahetus ning perearsti või – õde ei ole. Näiteid ja põhjuseid on palju, kuid küsimus on üks – kes saab aidata?

24/7

Seoses klientide kõrgenenud huvi kohese abivajaduse osas, otsustasime lisada meie pakutavate teenuste hulka väljakutseteenuse. Mõistsime juba inimlikkuse seisukohalt, et antud teenus on ülioluline ja vajalik, et aidata abivajajat olles tema jaoks olemas vastavalt võimalustele just nüüd ja praegu. Me vastame kõnedele ja kirjadele 24/7 ning reageerime vastavalt olukorrale ja vajadusele. Siinkohal rõhutame, et meditsiinilises mõttes ei ole me kiirabi ning eluohtliku või teadmata terviseisundi rikke korral tuleb kutsuda kiirabi.

Ootamatu hooldusvajadus

Väljakutseteenus on mõeldud inimestele, kellel on tekkinud ootamatult vajadus lisaabi järele. Saame aidata erakorralistes hooldusõe toimingutes ning ka siis, kui on vajadus toidu- ja tarbekaupade järele. Meie juurest otse on võimalik osta isikuhooldusvahendeid koos kojukandega, nii üksikult kui ka terve pakiga-näiteks mähkmed, aluslinad jpm.

Huvi ja lisaküsimuste korral oleme vaid telefonikõne või e-kirja kaugusel.

Vaata teenuseid.

 

Parimate soovidega

Ave Kütt

Estkeer OÜ klienditeenuste juhterror: Content is protected !!