Estkeer sai kokku

Estkeer hooldus

Estkeer sai kokku

/10. august 2022/

 

Kuidas Estkeer sai kokku ja kuidas seda ka koos hoida? Tööelu üks suur osa on meeskond ja selle koostoimimine. See on iga ettevõtte suur väljakutse, sest tugeva meeskonnata on raske olla tulemuslik ja areneda. Meilt on küsitud kuidas oma töötajaid motiveerime? Ühelt poolt on sõbralik, toetav suhtumine ja suhtlemine, teisalt mõtleme uusi ja erinevaid võimalusi massaažist üritusteni välja. 

Eilset päeva võiks Estkeeris nimetada üheks ajalooliseks päevaks, mil kõik töötajad kokku said. Suurenenud töömahu ja koosseisuga on osutunud parajaks väljakutseks absoluutselt kõiki ühte kohta kokku saada. Kuid väljakutsed on meie leib ja Estkeer sai kokku Elva külje all asuvas Vapramäe Forellis, mis on tuntud oma looduskauni koha ja maitsva toidu poolest. 

Killuke kurbust ja kuhjaga rõõmu

Koduhoolduses on iga töötaja päevad erinevad, sest hooldusvajadus ei küsi päeva ega aega. Pika planeerimise tulemusena oli võimalik tööasjad sättida nii, et kõik tahtsid ning said tulla. See päev kandis endas nii rõõmu kui ka killuke kurbust. Ühelt poolt olime sunnitud ütlema head teed meie imetoredale Gertrudile, kes õeks õppides suundus edasi oma erialasele tööle. Saadame ta ära heade soovidega ja meie uksed on talle alati avatud. Teisalt pühitsesime rõõmu, tervitasime uusi estkeerlasi, tähistasime meie tegevjuhi Sanderi sünnipäeva ning tagant järele Estkeeri neljandat tegevusaastat. Kuid mitte ainult, koos estkeerlastega olid ka meie lahutamatud sõbrad, maramaalased.

Estkeer kasvab

Oma mitmekülgse lähenemisega eakate ja erivajadustega inimeste hooldamisel on Estkeer pidevalt kasvamas ja arenemas. Näeme, et eakatele ja nende lähedastele on oluline saada igapäevaelu normaalseks toimimiseks kogu abi ühest kohast. Peagi on meil jagada uusi põnevaid uudiseid, mis on väga suur samm edasi, kuid iga asi omal ajal. Kindla sihi ja arengu juurde käib tugev meeskond, sest probleemide lahendamine on meie igapäevatöö osa ja eesmärk. 

Töösuhe on mõlemapoolne ja pingutama peavad kõik. Kuna tööpäevad on kiired ja tegusad ning raskeid hetki tuleb meil kõigil ette nii tööl kui ka eraelus, teevad sellised koosviibimised elus restardi ja annavad ka meeskonnale uue hingamise. Kui meeskond on tugev ja ühtehoidev, siis raskused pole ületamatuks mäeks vaid sillaks üle jõe.

 

Suur kummardus kogu meeskonnale!

Päeva pildigaleriid näeb Estkeeri Facebooki ja Instagrami lehtedel.

 

Ave Kütt

turundusjuht

Estkeer OÜ

 error: Content is protected !!