Estkeer laieneb Tartust Tallinnasse

Estkeer laieneb Tarrtust Tallinnasse

Estkeer laieneb Tartust Tallinnasse

/22. august 2022/

 

Suure uudisena anname teada, et Estkeer laieneb Tartust Tallinnasse! Peale nelja tegevusaastat oleme suutnud võita Tartu linna ja inimeste südamed ning sama loodame teha ka Tallinnas. Alates septembrist on meie kodused hooldusteenused kättesaadavad ka pealinna elanikele.

Tallinn juba ootas

Mitmed päringud Tallinnast, mis on selle suve jooksul tehtud olid nõus ootele jääma, sest veel kuu aega tagasi ei olnud täpselt paigas, kas ja kuna saame Tallinnale oma jah-sõna öelda. Kuid nagu ikka, head asjad tulevad äkki ja ootamatult. Esimesed kodukülastused on meil planeeritud juba augusti lõppu, mille käigus tutvume klientidega ja paneme paika hooldusplaani.  “Nii nagu Tartus, on meie eesmärk olla heaks koostööpartneriks ka Tallinna kohalikule omavalitsusele ja kliendi lähedastele. Estkeer laieneb Tartust Tallinnasse koos pea kõigi teenustega, alates isikuhooldusest iluhooldusteenusteni ja transpordist kodukoristuseni välja,” kinnitab Estkeeri klienditeenuste juht Triin Lomp.

Rakuke Mustamäel

Meie meeskonna süda ja keskus hakkab asuma Mustamäel Laki põik 2. Algselt seab seal sisse meie meeskonna üks osa ehk rakuke koos klienditeeninduse, kodushooldajate ja hoolduseks vajalike tarvikutega. Kes ühtlasi hakkab samaaegselt enda kõrvale looma sobivat ja ühtehoidvat tiimi. Juba praegu on kandideerimine kodushooldaja ametikohtadele avatud, seega kutsume üles julgelt kandideerima või levitama teavet oma tutvusringkonnas, kes antud töökohale sobiks. Kuna osutame teenust eakale ja erivajadusega inimesele kõige mugavamas keskkonnas – tema enda kodus, eeldab see soovi teha liikuvat tööd ja juhtimisõiguse olemasolu. 

Kodushooldaja tänuväärne amet

Hindame kodushooldaja tööd ja seda tööd tegevat inimest kõrgelt, seetõttu oleme teinud kõigile töötajatele õnnetusjuhtumikindlustuse. Töö eeldab kindlaid isikuomadusi ja sisemist missioonitunnet. Ühelt poolt nõuab see suurt empaatiavõimet, teisalt peab oskama teise inimese valu ja muret endale mitte hinge võtma. Töö ei ole kindlasti kerge, sest kliendid on erineva iseloomu ja hooldusvajadusega. On abivajajaid, kes on voodihaiged ja vajavad hügieenitoiminguid ning on neid kes vajavad ainult seltsi. Kodushooldaja suur isiklik töövõit on inimeste nägudelt peegelduv siiras tänutunne ja tema lähedaste rahulolu ning tagasiside. Tagasiside, olgu see hea või halb, on meile ülimalt oluline. Estkeeris lahendame ühiselt nii murekohti kui ka rõõmustame positiivsete sündmuste korral. Olgu selleks, et klient mäletas kodushooldaja nime või kui muidu tujukas klient küsib “Kas sa homme tuled?”, siis tead, et oled see kliimasoojenemine, mis just sulatas jäämäe. Positiivne suhtumine on selle töö alus.

 

Meie soovime Mirjamile ja tema meeskonnale, kes viivad Estkeeri Tartust nüüd ka Tallinnasse, palju, palju jõudu ja jaksu ning oleme neile igati abiks ja toeks!

 

Ave Kütt

turundusjuht

Estkeer OÜerror: Content is protected !!