Estkeeri oma meedia

estkeer podcast meedia

Estkeeri oma meedia

 

Võib-olla olete juba märganud, et jagame sotsiaalmeedias kuulutust tööpakkumistega, milles otsime enda meeskonda kahte toredat nooruslikku liiget.

Kergitame saladusteloori ja tutvustame plaani. Tegemist on huvitava ala ja pakkumistega, mis võib olla noorele hüppelauaks meediamaastikul ja aitab mõista, mis suunas tulevikus õppida ja areneda.  Ka meie jaoks on see täiesti uus suund, oma meedia, mida hakkame töö käigus arendama ja disainima. See kõik on selle heaks, et teha kuuldavaks ja nähtavaks tervishoiu- sotsiaal- ja haridussüsteemi puudutavad teemad.  Väisame üritusi, teeme intervjuusid. Peagi on valmimas oma podcastiruum, kuhu kutsume antud valdkondadest külalisi ja räägime päevakajalistel teemadel.

Alguses on pakkumised tööampsu või lisatöö kujul, seega igati sobilik koolivaheajal lisaraha teenimiseks. Meie koolides on palju aktiivseid, loovaid noori, kes viivad läbi kooli podcasti saateid või harrastavad ise näiteks YouTube kanalil üles astuda. Siis julgustame kindlasti kandideerima saatejuhiks või repoteriks! Sul on võimalus oma ideid ellu viia ja plaanides kaasa rääkida. Oled julge, kiire mõtleja, laia silmaringi ja hea diktsiooniga, siis on Sul suur eeldus saada meie reporter-saatejuhiks?!  Isegi, kui julgust kaamera ees napib, siis kandideeri ainult podcasti saatejuhiks.

Või kui oled hea tehnilise taibuga kaameramees või -naine, kes on antud ala õppinud/ õpib või tegeleb hobi korras videote tegemise, töötlemise ja üles laadimisega, siis täpselt samuti julgustame kandideerima. Otsime oma meeskonda inimest, kes huvitub kaameratest, filmimisest ja helist, tal on nii silma kui ka kõrva ja oskab töötlusprogramme kasutada. Töö on kindlasti meeleolukas ja konti ei murra.

Kõik, kellel, on tutvusringkonnas keegi, kes oleks kas ühe või teise koha peale kui loodud, jagage talle infot ja julgustage kandideerima. Vahepeal võime me ühe väikse liigutuse või teadaandega muuta kellegi teise elu suunas, millest ta on küll unistanud, kuid pole olnud võimalust esimest sammu teha. Seega kindlasti tasub infot infot jagada!

Alustame koos uut asja!

 

Ave Kütt

turundusjuht

Estkeer OÜ

 error: Content is protected !!