Koduhoolduse hind

TerviseTasku koduhoolduse hind Estkeer

Koduhoolduse hind

/07. mai 2023/

Koduhoolduse hind on Estkeeri praktikas olnud tihti tundlik teema. Kuidas hinnata kvaliteeti ja teenust? Teemast rääkisime TerviseTasku podcastis, mille otselingid leiate artikli teises pooles.

Hooldus on teenus

Inimesed kasutavad erinevaid hooldusi – autohooldus, iluhooldus, arvutihooldus, aiahooldus jne. Isikuhooldus ehk koduhooldus on kindlasti üks kõige isiklikum ja intiimsem teenus, mida paljud eakad ja erivajadusega inimesed vajavad. Kui töö ja tasu on balansis, siis on töötaja rõõmus, rahul ning peegeldab positiivsust ka oma hoolealustele. Seetõttu peame väärtustama inimesi, kes on meile kõige lähemal. Kes muudavad elukaare viimase osa kergemaks ja miks mitte ka nauditavaks. Ometigi leitakse, et selle hind võiks olla kuuldust madalam või suisa tasuta. Miks on see küll nii?

Millest kujuneb koduhoolduse hind?

Eakate hooldusega tegelevaid ettevõtteid on mitmeid. Igal oma raamistik, mis kuulub ja mis ei kuulu vanuri hooldamise juurde. Vastavalt sellele on ka hinnakiri ja millised tasud lisanduvad. Hinda kujundab paljuski see, kas asutus juhib ja koordineerib eaka hooldust või on nn, eakas ja hooldaja kahekesi ning kogu koormus, vastutus lasub hooldaja õlul. Üks viis on leida inimene ka haltuura korras. Kuid see on kindlasti väga riskantne. Tavaliselt ei tehta inimesele taustakontrolli ega ka lepingut ning sellest võib sündida rohkem kahju kui kasu. 

Kuula TerviseTasku podcasti

Koduhoolduse hinnast räägivad täpsemalt ja põhjalikumalt TerviseTasku podcastis Estkeeri tegevjuht Sander Sassi ja klienditeenuste juht Triin Lomp. Millised hinnad on tänasel päeval Estkeeris? Mida osutame täiesti tasuta? Kuidas käib hoolduse juhtimine? Need ja paljud teised küsimused saavad saates vastuse.

Kuula saadet Spotify või YouTube keskkondades.

 

Kui 5 aastat tagasi Estkeeri looma asusime, oli selge, et tahame pakkuda teenust, mida ise tulevikus soovime saada. See polnud raske, sest meil olid omad isiklikud kogemused. Kindlasti pidi olema see mugav ühe akna süsteem, mille kaudu kõik igapäevaelu probleemid ära lahendatakse. Olgu kui ootamatu või kaugel reaalsest hooldamisest olev probleem tahes, ikka saab abi või infot!

Teenuste mitmekülgsuse ja korralduse poolest oleme Eestis esimesed ja ainulaadsed. Kerge huumoriga võib öelda, et oleme kui koduhoolduse Google – kogu vajalik ühest kohast.

 

Ave Kütt

Estkeeri turundusjuht

 error: Content is protected !!