Täiustasime oma teenuseid FleetComplete rakendusega

Täiustasime oma teenuseid FleetComplete rakendusega

 

Tänapäevases maailmas tuleb olla innovatiivne ja täpne, selle tarbeks võtsime kasutusele rakenduse FleetComplete, mis on abiks meile, kui ka meie kliendile.

Antud rakendust on koduhoolduse valdkonnas lisaks meile kasutusele võtnud või võtmas ka kohalikud omavalitsused, seega sammume nendega ühte sammu.

Olles tegutsenud nüüd juba aasta, siis oleme aru saanud, et muudatused on koduhoolduse üks vaieldamatu osa. Kui lähtume eakatest, siis nende tervis tihtilugu on ebastabiilne ning teenuse ootamatud lisamised võ tühistamised on paratamatud ning me peame igast muudatusest oma töötajaid võimalikult kiiresti informeerima, kuid alati puudub neil võimalus telefonile vastata. Koduhoolduses peame arvestama, et meie kliendid võivad olla väga tundlikud helidele või tunnevad ennast häirituna kui hooldaja teenuse ajal telefoniga räägib, seega on see imeline vahend oma teateid töötajale edastada ilma töötajat ja klienti segamata.

Mida see rakendus endast kujutab?

Meile on ta kui töövahend, millega saame operatiivselt edastada ja muuta tööülessandeid. Töötajale tuleb muudatuste või tööülesannete kohta vastav teade, mida saab ta vaadata esimesel võimalusel.

Miks on see kasulik kliendile või teenuse tellijale?

Meie klient või teenuse tellija saab kindluse, et antud tööd olid vastava ajamahuga ning tal on võimalik soovi korral saada ka tehtud tööde ajakava väljavõte.

Töötaja aktiveerib rakenduses aja, kui ta alustab kliendi juures tööd ja paneb aja kinni kui ta antud töö lõpetab. Rakendus salvestab kellaajad ning neid enam muuta ei saa. Lisaks saab klient või teenuse tellija anda rakendusse ka allkirja, kus ta kinnitab antud aja õigsust ja teenuse toimumist, täpselt nagu kullerteenusel.

Kas Estkeeri hinnad on selle võrra kallimad?

Antud rakenduse kasutuselevõtt ei kajastu meie hinnakirjas olevate teenuste hindades.

Meile on tähtis osutada oma teenuseid operatiivselt ja kvaliteetselt ning seetõttu panustame ka omalt poolt teenuse kvaliteeti.

 

Parimate soovidega,

 

Ave Kütt

Estkeer OÜ

klienditeenuste juht