Täiustasime oma teenuseid Fleet Complete rakendusega

Täiustasime oma teenuseid Fleet Complete rakendusega

 

Tänapäevases maailmas tuleb olla innovatiivne ja täpne, selle tarbeks võtsime kasutusele rakenduse Fleet Complete, mis on abiks meile, kui ka meie koduhoolduse kliendile.

Antud rakendust on koduhoolduse valdkonnas lisaks meile kasutusele võtnud või võtmas ka kohalikud omavalitsused, seega sammume nendega ühte sammu.

Olles tegutsenud nüüd juba aasta, siis oleme aru saanud, et muudatused on koduhoolduse üks vaieldamatu osa. Kui lähtume eakatest, siis nende tervis tihtilugu on ebastabiilne ning teenuse ootamatud lisamised võ tühistamised on paratamatud. Me peame igast muudatusest oma töötajaid võimalikult kiiresti informeerima. Kuid alati puudub neil võimalus telefonile vastata. Koduhoolduses peame arvestama, et meie eakad kliendid võivad olla väga tundlikud helidele või tunnevad ennast häirituna kui hooldaja teenuse ajal telefoniga räägib, seega on see imeline vahend oma teateid hooldustöötajale edastada ilma hooldajat ja klienti segamata.

Mida Fleet Complete rakendus endast kujutab?

Flete Complete on kui töövahend, millega saame operatiivselt edastada ja muuta tööülessandeid. Hooldajale tuleb muudatuste või tööülesannete kohta vastav teade, mida saab ta vaadata esimesel võimalusel.

Miks on see kasulik hooldusteenuse tellijale?

Meie hoolduse klient või hooldusteenuse tellija saab kindluse, et antud tööd olid vastava ajamahuga ning tal on võimalik soovi korral saada ka tehtud tööde ajakava väljavõte.

Hooldaja aktiveerib rakenduses aja, kui ta alustab hooldust vajava kliendi juures tööd ja paneb aja kinni kui ta antud töö lõpetab. Rakendus salvestab kellaajad ning neid enam muuta ei saa. Lisaks saab hooldatav või teenuse tellija anda rakendusse ka allkirja, kus ta kinnitab antud aja õigsust ja hooldusteenuse toimumist, täpselt nagu kullerteenusel.

Kas Estkeeri hoolduse hinnad on selle võrra kallimad?

Antud rakenduse kasutuselevõtt ei kajastu meie hinnakirjas olevate teenuste hindades.

Meile on tähtis osutada oma teenuseid operatiivselt ja kvaliteetselt ning seetõttu panustame ka omalt poolt teenuse kvaliteeti. Vaata Estkeeri koduteenuseid.

 

 

Ave Kütt

Estkeer OÜerror: Content is protected !!