Estkeeri jõulutervitus

Estkeeri jõulutervitus

Estkeeri jõulutervitus

/21. detsember 2022/

Jõulud ja aasta lõpp on tänulikkuse ja andmise aeg. Meenutatakse sündmusi, õnnestumisi ja õppetunde. Võetakse mööduv kokku ja tehakse plaane uueks aastaks. Estkeeri jõulutervitus on tänuavaldus kõigile, kellega oleme kokku puutunud:

 

Estkeeri jõulutervitus valmis Esteks Meedia ideel ja teostusel!

 

Estkeer tänab!

Suured tänusõnad meie töötajatele, et teete tööd suure südame ja pühendumusega. Seda on näha teie silmis ja klientide tagasisides. Aitäh, et hoiate meeskonda ühtse ja positiivsena! Teie teetegi meist Estkeeri!

Suur aitäh klienditele ja nende lähedastele! Ilma teieta ei oleks meid! Aitäh, et olete meid koduhoolduses usaldanud, tunnustanud, õpetanud ja motiveerinud! Tänu teile ja teie tagasisidele oleme arenenud ja kasvanud.

Südamest täname meie koostööpartneritnereid: Tartu linn, Tartu vald, Kambja vald, Abivahendikeskus ITAK, Esteks Meedia OÜ, Insuldiselts, Koduandur, Kodufüsioterapeut, Koduõed, Maramaa Kliinik, Tartu Tervishoiu Kõrgkool, SleepAngel, perearstid, sotsiaaltöötajad jt. Aitäh, et teeme koos abivajajate elu paremaks, tõstame teadlikkust ja arendame hooldusvaldkonda!

 

Soovime kõigile rahulikku jõuluaega!

Estkeeri meeskonderror: Content is protected !!